>O nás
O nás 2018-09-14T18:29:42+00:00

heatness®, vize

Die Vision 2020 von heatness

Od roku 2010 vyrábí heatness® infravytápění. Cílem je jak vysoká kvalita provedení za příznivou cenu, tak i výkonné vytápění.

Snažíme se přispět k šetrné budoucnosti. Ve jménu Vize 2020 se firma heatness® v Evropě zaměřuje na to, prodat co nejvíc infravytápění, která jsou poháněna ekologickým elektrickým proudem.

Objevte, co z heatness® dělá jedno z nejprodávanějších infravytápění v Rakousku.

heatness®, firma

Produktion einer heatness Infrarotheizung

heatness je rakouská společnost, která již od roku 2010 vyvíjí, vyrábí a prodává infravytápění. Díky naší jedinečné technologii a našemu speciálnímu výrobnímu procesu bodujeme nejen výkonností a kvalitou, ale také nepřekonatelnou hospodárností. To nám umožňuje nabízet infravytápění vysoké kvality za férovou cenu.

heatness®, technika

Heizelement einer Infrarotheizung von heatness

Topení heatness® se řadí mezi nejrychlejší a nejefektivnější ve své výkonostní třídě. S heatness® se elektrická energie rychle přeměňuje v teplo. Všechny použité kovy jsou odolné vůči korozi – tím pádem můžete naše infravytápění, která jsou odolná proti stříkající vodě, využít bez problémů také ve vlhkých místnostech. S povrchovou teplotou kolem 100°C dosáhnete nejvyššího stupně sálavého tepla, který je v součastnosti možný. Tak docílíte příjemného tepla, aniž byste platili za přebytečný materiál.

heatness®, kvalita

heatness setzt auf Qualität bei Infrarotheizungen

Infravytápění heatness® produkují zdravé teplo za dostupnou cenu, aby Vaší rodině zbylo dostatek peněz na radosti života. Kvalita ale neznamená jen důmyslnou techniku, která Vám zaručuje dlouhodobé teplo, ale také Vaši bezpečnost. Speciální senzory proti přehřátí a vybrané součástky chrání vaši rodinu, aby bylo zabráněno nehodám.